Кошик
0

Гарантії

Ми хочемо, щоб Ви отримали задоволення від використання наших речей, тому ми даємо сміливі гарантії на всі вироби. Законний термін гарантії – 40 днів. Ми йдемо далі та розширюємо гарантійний сервіс до 3 місяців! При виникненні будь-яких проблем із виробом просто напишіть у наш гарантійний відділ sales@vittorio-safino.com і ми оперативно вирішимо проблему в індивідуальному порядку!

Гарантія поширюється на все, що не пов'язане зі зношуванням: фурнітура, шви та клейові з'єднання. Після закінчення гарантійного терміну ми не кидаємо Вас і завжди готові допомогти вирішити будь-які проблеми з виробами – просто напишіть нам sales@vittorio-safino.com і ми прийдемо на допомогу!
 

ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Замовник має право повернути товар належної якості, придбаний в Інтернет-магазині протягом 30 днів з моменту отримання замовлення за умови повного збереження упаковки та її частин, товарного вигляду виробу та всіх його споживчих властивостей. Після отримання товару ми здійснимо повернення коштів у повному обсязі, за винятком вартості доставки.

Повернення перерахованих коштів здійснюється на Ваш банківський рахунок протягом 5—30 робочих днів (термін залежить від Банку, який видав Вашу банківську картку).
 

ПОВЕРНЕННЯ БРАКОВАНОГО ТОВАРУ

Всі вироби випускаються обмеженими тиражами і проходять ретельний контроль якості, тому можливість наявності браку дуже мала, проте ми зобов'язані передбачити це: у разі виявлення браку відразу напишіть у наш гарантійний відділ sales@vittorio-safino.com, по можливості прикріпивши фотографії дефектів. Ви можете заявити про наявність браку у виробі (за винятком прихованих дефектів, які обслуговуються у гарантійному порядку) протягом 14 днів. У разі підтвердження наявності браку у виробі пересилання в обидві сторони буде відшкодовано у повному обсязі.

Повернення перерахованих коштів здійснюється на Ваш банківський рахунок протягом 5—30 робочих днів (термін залежить від Банку, який видав Вашу банківську картку).

 

ВАЖЛИВІ АСПЕКТИ ГАРАНТІЙНОЇ ПОЛІТИКИ
  • Звертаємо Вашу увагу, що всі вироби, виконані з натуральної шкіри, можуть мати природні зморшки, нерівномірності фактури та фарбування, шрами, що затягнулися, та інші особливості даного натурального матеріалу. Ми намагаємося мінімізувати наявність таких елементів у деталях наших виробів або зробити їх найменш помітними. Такі особливості не є дефектами і не можуть бути підставою для претензій до якості продукції.
  • Натуральна шкіра може фарбувати світлий одяг при намоканні або інтенсивному терті. Будьте уважні та обережні при експлуатації виробів.
  • Звертаємо Вашу увагу, що всі вироби, виготовлені індивідуально та які мають відмінність від серійної продукції (у тому числі виконані у відмінних від представлених на сайті кольорах шкіри (для даної моделі), зі зміною підкладочної тканини, модифікацією внутрішнього пристрою, нанесенням індивідуальних написів або логотипів та ін.) обміну та поверненню не підлягають.
  • Звертаємо Вашу увагу, що багато деталей наших виробів виготовляються з відкритим зрізом шкіри. У зв'язку з цим можливе обсипання частинок шкіри на початку експлуатації виробів. Осип припиняється в міру експлуатації.
  • Незважаючи на те, що ми намагаємося максимально об'єктивно передати кольори виробів на представлених в інтернет-магазині фотографіях, спотворення кольору неминучі, вони викликані: відмінностями у кольоропередачі різних моніторів, відмінностями у освітленні об'єкта, неминучими спотвореннями при фотозйомці, відмінностями у сприйнятті кольору кожною людиною. У зв'язку з цим:
     

УВАГА! Якщо для Вас критично важливий конкретний відтінок кольору шкіри і Ви не впевнені, що колір, який ми використовуємо, повністю задовольнить Ваші побажання, то, будь ласка, перед оформленням замовлення зв'яжіться з нами електронною поштою sales@vittorio-safino.com або за телефоном +38 (099 ) 079-56-65 і ми намагатимемося зробити все можливе, щоб максимально точно продемонструвати Вам колір виробу в індивідуальному порядку. Якщо такого запиту не надійшло та замовлення було оформлено, то Ви висловлюєте свою згоду з тим, що фактичний колір виробу може дещо відрізнятися від сприйнятого Вами за фотографіями у Каталогу. У цьому випадку товар підлягає обміну та поверненню відповідно до пункту "Обмін та повернення товару належної якості".