Кошик
0
 

ПРО КОМПАНИЮ

ПРО БРЕНД VITTORIO SAFINO

Все починається з малого, і наш бренд, Vittorio Safino, теж починався з малого, а точніше – з взуттєвої майстерні.

Віктор Сафонов, засновник компанії Vittorio Safino, був шевцем, але мріяв відкрити власну справу. У 1984 році, накопичивши досвід та знання, він вирішив відкрити свою майстерню з ремонту та пошиття взуття. Це стало початком.

Бізнес швидко зростав, тому що якість продукту та цілеспрямованість Віктора допомагали знаходити нових клієнтів та завойовувати довіру постійних клієнтів. У 2000-х, переглянувши цілі та шлях розвитку, компанія стала спеціалізуватися на випуску чоловічих сумок та аксесуарів.

За 2 десятиліття компанія Vittorio Safino розширила свій штат до 100 співробітників, випустила понад 200 моделей продукції та стала одним із найвідоміших брендів виробів з натуральної шкіри в Україні. Взявши досвід італійських майстрів та додавши знання українських ремісників, ми змогли створити український бренд із італійською душею.

ПРО НАШ ПРОДУКТ

На нашу скромну думку, щоб продукт був справді чудовим, необхідні три компоненти:

1. Виняткова якість. Для цього потрібно мати багаторічний досвід створення продукту, використовувати лише найкращий матеріал та приділяти увагу кожній деталі у виробництві.

2. Вражаючий дизайн. Щоб створити по-справжньому гарний продукт, потрібно любити свою роботу, завжди шукати щось нове і щоразу вдосконалюватись. І найголовніше, не боятися творити, помилятися і пробувати знову, йти до кінця, поки не отримаєте саме те, що сподобається Вам та Вашим клієнтам.

3. Зручність та функціональність. Не менш важливо, щоб продукт був зручним у використанні, а його функціонал повністю задовольняв потреби клієнта. Просто красивою річчю можна кілька разів скористатися і показати друзям, але гарну та зручну сумку чи гаманець хочеться носити із собою завжди. У цьому різниця.

Всі ці якості є в нашій продукції. Ми використовуємо тільки міцну натуральну шкіру, найнадійнішу фурнітуру та найкращі методи виробництва. Наші майстри мають 20-річний досвід роботи зі шкірою та люблять свою роботу, а тому приділяють увагу кожній сумці, кожному аксесуару. Наші речі не просто красиві, це справжні друзі, які будуть з Вами довгі роки, допоможуть створити стиль та зроблять життя зручніше.

ПРО ЗАСНОВНИКА VITTORIO SAFINO

Напевно, ви знаєте сімейні династії лікарів, вчителів або бізнесменів. У такій сім'ї народився засновник Vittorio Safino – Віктор Сафонов, але тільки починаючи з прадіда всі чоловіки в його роді займалися шкіряним ремеслом.

Батько Віктора був шевцем і навчив його ремеслу та всім таємницям справи, які він знав. Подорослішавши, Віктор продовжив справу батька і почав працювати у майстерні, але завжди хотів відкрити свою справу та створити свій бренд.

У 1984 році, коли йому було 15 років, він відкрив свою першу майстерню і почав шити взуття на замовлення, бізнес швидко розвивався, зростав модельний ряд, збільшувався штат і у 2000-х це була вже не майстерня, а мережа майстерень. Тоді Віктор вирішив розширити асортимент та створив першу сумку, з якої почалася нова історія під назвою Vittorio Safino.

У 2024 році компанії Vittorio Safino виповниться 20 років, за цей час створено понад 200 моделей сумок та аксесуарів, штат компанії виріс до більш ніж 100 осіб, а Віктор Сафонов навчає нових майстрів, стежить за якістю кожної сумки та створює нові моделі.

На фото – Віктор Сафонов.