Кошик
0

Доставка

ДОСТАВКА
У відділення Нової Пошти
Доставка товару здійснюється в найближче до вас відділення нової пошти. Після того, як ми передали товар поштовій службі, ми відправимо Вам номер товарно-транспортної накладної (ТТН) SMS- або Viber-повідомлення. На веб-сайті поштової служби за цим номером Ви зможете відстежити рух вашого замовлення. У середньому пересилання Новою Поштою займає 2 дні. Коли товар надійде на склад Нової Пошти, Вам буде надіслано повідомлення про те, що Ви можете забрати свій товар. Для отримання Вам необхідно назвати оператору номер ТТН та показати паспорт.
Звертаємо Вашу увагу!
Товар зі складу Нової Пошти необхідно забрати протягом максимум 5 днів з моменту його прибуття, оскільки незатребуваний протягом цього часу вантаж надалі автоматично повертається відправнику. Якщо у Вас виникли обставини, які не дозволяють забрати вантаж вчасно, повідомте нам про це!
ОПЛАТА
Оплата карткою на сайті

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard. Доставка товару можлива лише після підтвердження платежу.

Оплата за допомогою платіжних карток здійснюється наступним способом:

Під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати "Оплата карткою на сайті". Після цього Ви переадресуєте на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Звертаємо Вашу увагу!
Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.
Накладним платежем

Оплата готівкою при отриманні товару у сервісі доставки «Нова пошта»

Оплата здійснюється після перевірки складу посилки на відповідність замовлення та товарного чеку виключно у національній валюті. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур'єра та оплаті ви підписуєте акт приймання-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашому замовленню, а також погоджуєтеся із зовнішнім виглядом товару, його комплектацією та не маєте претензій до інтернету -магазину та компанії перевізнику.

Звертаємо Вашу увагу!
При накладеному платежі зворотне пересилання грошей здійснюється за Ваш рахунок згідно з тарифами Нової Пошти це 20 гривень + 2% від суми замовлення. Ви можете заощадити на зворотному пересиланні грошей, зробивши передоплату після оформлення замовлення на сайті. Також наші менеджери можуть надати реквізити для зручної та простої оплати карткою.